• photography
  • wedding
  • event
  • photography

  • photography
  • wedding
  • event
  • photography

Sandra i Leszek

To było wyzwanie…

Wesele Sandry i Leszka w Białej Perle

Ślub Sandry i Leszka odbył się z zachowaniem wszelkich tradycji rodzinnych i lokalnych. Jak się okazuje Małopolska jest województwem, które posiada bardzo bogatą obyczajowość ceremonii ślubnej. Spotkałem się tutaj z uroczystym wyjazdem limuzyną po wszystkie dróżki, z wyjątkowym błogosławieństwem rodziców chrzestnych Pana Młodego w jego domu rodzinnym, z niesamowitym powitaniem gości weselnych oraz oryginalnym podrzucaniem nie tylko Pana Młodego podczas zabawy weselnej, ale również Pani Młodej, rodziców Pary Młodej oraz świadków.

Oj działo się, działo, a gdy się dzieje nie sposób ograniczyć się w robieniu zdjęć. Dzień był pracowity i na podwójnym stresie, gdyż najtrudniejsze dla fotografa jest wykonywanie reportażu osobie, która sama zajmuje się fotografią. W tym przypadku profesjonalne oko Panny Młodej patrzyło mi na ręce i mój aparat. Gdy otrzymałem wiadomość od Sandry byłem pewien, że sprostałem temu wyzwaniu!

Zdjęcia totalny mega sztos!!! są cudowne – wywołałam wszystkie bo nie mogłam się zdecydować, które wybrać każdy kto ogląda mówi, że zdjęcia są piękne – kolory, emocje, najważniejsze momenty – wszystko jest zapisane na kadrach! Nie mamy jeszcze filmu, ale dzięki zdjęciom możemy sobie odtworzyć cały przebieg tego pięknego dnia! No i ta ilość zdjęć – dużo zdjęć, a każde inne, każde ukazuje inny moment. Wszystko super no i ta sesja w Pałacu, dla mnie to miejsce jest bardzo sentymentalne, ale zdjęcia, które nam zrobiłeś podczas tej sesji to totalny kosmos pokazywałam w pracy wszyscy zachwyceni, kadrami, kolorami no i w szoku, że “nasz”  pałac jest taki fotogeniczny jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za tą wspaniałą atmosferę, którą stworzyłeś, za to, że pilnowałeś, aby wszystko było tak jak należy  i za cudną pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia! Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na wybór Twojej oferty!

PS – bardzo podziękuj też żonie, która pomogła w modyfikacji mojego planu dnia, dzięki temu był on znacznie bardziej przystępny i “do ogarnięcia” no i oczywiście, że puściła Cię tutaj do nas bo to jednak kawałek

Lokalizacja: 20 km od Krakowa

Kościół: Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Igołomi (Zabytkowy Kościół wybudowany w 1385 roku)

Wesele: Dom Weselny Biała Perła – Charakteryzuje się dużą, jasną salą, której dodatkowego uroku dodaje oświetlenie imponujących rozmiarów. Sala idealna na śluby w stylu glamour.

Sesja Plenerowa:

Miejsce 1: Pałac Wodzickich w powiecie Krakowskim, wybudowany w stylu klasycznym końcem XVIII wieku otoczony 8 hektarowym parkiem w stylu angielskim, sprawdził się idealnie na poślubną sesję zdjęciową tej zakochanej pary.

Miejsce 2: Lotnisko Aeroklubu Krakowskiego. Mówi się, że miłość unosi się w powietrzu a my potrzebowaliśmy skrzydeł, które znaleźliśmy w rodzinnych stronach Pary Młodej.

Udostępnij wpis: