O mnie

O mnie


Na co dzień największą wartość stanowi dla mnie rodzina, miłość, przyjaźń, cenię każdą chwilę spędzoną razem z bliskimi, to wszystko daje mi ogromną radość, dlatego też uwielbiam tą radość uwieczniać na fotografiach. Jestem osobą otwartą, energiczną, konkretną i nie brak mi poczucia humoru. Dla dobrych kadrów jestem skory do wielu poświęceń. Nie raz już przydarzyły się wpadki do wody, podarte i ubłocone spodnie a przy tym ubaw po pachy. Bardziej niż to wszystko istotny był uzyskany efekt oraz satysfakcja z udanej sesji. Potwierdzeniem mojego doświadczenia, wysokiej jakości prac, pomysłowości i indywidualizmu fotografii jest moje portfolio. Ukończone kursy, indywidualne szkolenia oraz nauka metodą prób i błędów pozwoliły mi doszkolić technikę operowania światłem, obróbkę materiału w programach i co najważniejsze ukształtować swój styl. Przy selekcjonowaniu zdjęć pomaga mi moje „trzecie oko” – moja żona. Jak to kobieta zwraca uwagę na jeszcze mniejsze szczegóły niż ja. Czasem nawet pojawiają się głośniejsze różnice zdań, ona perfekcjonistka a ja uparcie przekonany do swojej wizji. Jednak dla dobra reportażu ćwiczymy sztukę kompromisu przy dwóch spojrzeniach na jedno zdjęcie.

OfertaFotografia ślubna

Głównie zajmuję się fotografią ślubną, dlaczego? Ponieważ to sprawia mi największą radość. Podczas wykonywania reportaży ślubnych jestem w centrum tego co jest dla mnie tak ważne – miłość i rodzina. Chwile wzruszenia, radości, szczere uczucia towarzyszące wszystkim zakochanym parom i ich gościom są nie do podrobienia. Właśnie te momenty i emocje chcę dla Was zatrzymać.


Sesje narzeczeńskie

Wykonywanie tego typu sesji to prawdziwa radość, być może dlatego, że bardzo lubię wracać do wspomnień z mojego okresu narzeczeństwa. Młodość, miłość, beztroska, romantyczne spacery, no i ten stres czy moja ukochana czasem nie zmieni zdania… Przy takiej sesji przyzwyczajacie się do obiektywu i do mnie, możecie czuć się swobodnie, na luzie, możecie wygłupiać się, skakać a nawet latać.


Sesje rodzinne

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Rodzina jest dla mnie sensem życia. Nasze dzieci teraz dla nas niby tak małe a w przyszłości swoim życiem wystawią nam ocenę z przedmiotu rodzicielstwo. Fotografie to pamiątki które uwieczniają cud życia, małe stópki, słodkie uśmiechy, kochającą się rodzinę, która może na sobie polegać.
Sesje indywidualne

Praca z ludźmi jest ogromnym wyzwaniem, czasem sprostanie stawianym wymaganiom nie jest w cale takie proste, zwłaszcza gdy chodzi o modelki. Cechy takie jak profesjonalizm, doświadczenie, kreatywność, konsekwencja, poczucie humoru oraz cierpliwość bezpośrednio przekładają się na efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę przed obiektywem.