• photography
  • wedding
  • event
  • photography

  • photography
  • wedding
  • event
  • photography

KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem fotografem

Na co dzień największą wartość stanowi dla mnie rodzina, miłość, przyjaźń, cenię każdą chwilę spędzoną razem z bliskimi, to wszystko daje mi ogromną radość, dlatego też uwielbiam tą radość uwieczniać na fotografiach.

Jestem osobą otwartą, energiczną, konkretną i nie brak mi poczucia humoru. Dla dobrych kadrów jestem skory do wielu poświęceń. Nie raz już przydarzyły się wpadki do wody, podarte i ubłocone spodnie a przy tym ubaw po pachy. Bardziej niż to wszystko istotny był uzyskany efekt oraz satysfakcja z udanej sesji.

Potwierdzeniem mojego doświadczenia, wysokiej jakości prac, pomysłowości i indywidualizmu fotografii jest moje portfolio. Ukończone kursy, indywidualne szkolenia oraz nauka metodą prób i błędów pozwoliły mi doszkolić technikę operowania światłem, obróbkę materiału w programach i co najważniejsze ukształtować swój styl.

Przy selekcjonowaniu zdjęć pomaga mi mój manager,  a że jest nim kobieta to zwraca uwagę na jeszcze mniejsze szczegóły niż ja. Czasem nawet pojawiają się głośniejsze różnice zdań, ona perfekcjonistka a ja uparcie przekonany do swojej wizji. Jednak dla dobra reportażu ćwiczymy sztukę kompromisu przy dwóch spojrzeniach na jedno zdjęcie.

OPINIE

Polecamy z całego serca. Szymon nie tylko robił nam fantastyczną sesję ślubną, która skradła serca wszystkich, ale również sesje wizerunkowe, narzeczeńską, robił również film promocyjny i zawsze można na niego liczyć w szkoleniu fotografii użytkowej i pomocy w obrabianiu zdjęć firmowych. Człowiek z sercem na dłoni, widać, że to co robi, to jego pasja!

Polecam każdemu z całego serca i nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek ktoś inny robił mi sesję, na której mi zależy, ponieważ wiem, że u Szymona będzie dopięta na ostatni guzik. Nawet z ciemnych wnętrz potrafi wydobyć światło! Mogłabym pisać i pisać, polecam !!!!!

Sara i Paweł

Zdecydowanie najbardziej profesjonalne studio fotograficzne, z jakim do tej pory nasz zespół współpracował. Szymon nas oczarował swoim podejściem, zaangażowaniem i humorem. Tak trzymajcie!

Polecamy z całego serca! <3

PASSIO Poland

Lepiej nie mogliśmy trafić! Fotograf z pasją, zaangażowaniem, pomysłowy. Towarzyski i wesoły, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi goście czuli się bardzo swobodnie. Piękne ujęcia, na których uchwycił wszystkie ważne momenty i emocje, które towarzyszyły nam w tym cudownym dniu. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, jak i współpracą z Szymonem. Zdjęcia oddane przed czasem, polecamy każdemu!

Ania i Kamil

Szymon dziękujemy, wszyscy obejrzeli i są zachwyceni a te Twoje pomysły – megaaa zdjęcie obrączek w sercu z kamieni wymiata, zresztą na każde zdjęcie z osobna miałeś świetny pomysł.

Ania i Paweł

Dziękujemy bardzo za wspaniałe, magiczne i bajkowe zdjęcia! Ukazują to, co dla nas najpiękniejsze: radość, emocje, uczucia, które towarzyszyły nam w tak ważnym dla nas dniu. Jest to dla nas przepiękna pamiątka zarówno ze ślubu, jak i wesela. Zdjęcia tworzą piękną historię, dlatego bardzo często wracamy do nich i przeżywamy wszystko na nowo z wielkim emocjami Dziękujemy za pełen profesjonalizm, kreatywność oraz wspaniałą atmosferę i poczucie humoru. Polecamy z całego serca!

Ania i Karol

Usługa – zdjęcia na stronę internetową firmy – wykonana w pełni profesjonalnie, jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy. Polecam

Kamil Dziura

Miałem przyjemność korzystać z usług Szymona. Firma znakomicie wywiązała się ze swojego zadania – zdjęcia cechują się wysoką jakością, a zespół wykazuje się dużym profesjonalizmem i wyczuciem. Współpraca z Nimi jest wielką przyjemnością, ponieważ zawsze mają swój pomysł oraz wizję efektu końcowego, a do tego cechuje ich wielka kultura osobista oraz życzliwość i otwartość na potrzeby klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecam, jest to firma, która w pełni zasługuje na uznanie.

Maciej Wilczyński

Gorąco polecam! Zdjęcia, które otrzymaliśmy, są genialne! Naturalne, nieprzesadzone (jeśli chodzi o retusz) – o to nam chodziło! Cała sesja to czyta przyjemność, zero krępacji itp. Fotograf ma dużo pomysłów na zdjęcia co sprawia, że nie są one oklepane. Z przyjemnością skorzystamy ponownie, jak pojawi nam się jakaś okazja.

Patrycja I Konrad

Zdjęcia totalny mega sztos!!! Są cudowne – wywołałam wszystkie, bo nie mogłam się zdecydować, które wybrać każdy, kto ogląda mówi, że zdjęcia są piękne – kolory, emocje, najważniejsze momenty – wszystko jest zapisane na kadrach! Nie mamy jeszcze filmu, ale dzięki zdjęciom możemy sobie odtworzyć cały przebieg tego pięknego dnia! No i ta ilość zdjęć – dużo zdjęć, a każde inne, każde ukazuje inny moment. Wszystko super no i ta sesja w Pałacu, dla mnie to miejsce jest bardzo sentymentalne, ale zdjęcia, które nam zrobiłeś podczas tej sesji to totalny kosmos, pokazywałam w pracy wszyscy zachwyceni, kadrami, kolorami no i w szoku, że „nasz” pałac jest taki fotogeniczny jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za tą wspaniałą atmosferę, którą stworzyłeś, za to, że pilnowałeś, aby wszystko było tak jak należy, i za cudną pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia! Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowaliśmy się na wybór Twojej oferty! 

Sandra i Leszek

Dlaczego warto mnie wybrać?

DOŚWIADCZENIE

OPEROWANIE ŚWIATŁEM

PROFESJONALNY SPRZĘT

PRACA W RÓŻNYCH WARUNKACH

UNIKALNA WIZJA

UJĘCIA Z DRONA

DOŚWIADCZENIE

OPEROWANIE ŚWIATŁEM

PROFESJONALNY SPRZĘT

PRACA W RÓŻNYCH WARUNKACH

UNIKALNA WIZJA

UJĘCIA Z DRONA