• photography
  • wedding
  • event
  • photography

  • photography
  • wedding
  • event
  • photography

Agata i Krzysztof

Klimatyczne Wesele Dwór Wierzbno

Malownicza, pastelowa jednak żywa, z charakterem, lecz subtelna, chociaż te zestawiania bez wątpienia są oksymoronem, to jednoczenie są idealnym połączeniem opisującym nie tylko reportaż Agaty i Krzysztofa, ale również idealnym opisem ich miłości, którą ślubowali sobie w Kościele Wniebowzięcia NMP w Biórkowie Wielkim. Ten Mały zabytkowy kościół istnieje w Biórkowie Wielkim już od XIV wieku. Został on zaliczony do rejestru zabytków nieruchomych małopolski. Po ceremonii zaślubin wykonaliśmy mini sesję Pary Młodej przy tym urokliwym zabytku, której szyku i niecodzienności dodał szpaler wykonany z szabli drużbów żołnierzy.

Dwór Wierzbno to miejsce, w którym za każdym razem doznaje nowych inspiracji. W tym miejscu zachwyca mnie cisza i spokój, bliskość natury, obraz przepięknej polskiej wsi, oraz brak zasięgu w pokojach hotelowych, co przynosi wyjątkowy komfort. Pomimo kumulacji pracy, w dniach, w których przebywam w Dworze w Wierzbnie, właśnie ten brak zasięgu pozwala mi na głębszy oddech i rozjaśnienie umysłu, a gdy potrzeba można wyrwać się w zdecydowanie bardziej oblegane miejsce między innymi na starówkę Rynku Krakowskiego oraz Wawel oddalony od Dworu w Wierzbnie zaledwie 28 km.

Przechodząc do sesji poślubnej, wykonaliśmy ją w Parku Zakrzówek, który swoje nowe wielkie otwarcie będzie miał w 2023 r. Po zakończeniu prac modernizacyjnych jak ogłasza Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Z niecierpliwością czekam na ten moment, ponieważ ostatnio mieliśmy dość utrudnioną pracę, jednak efekt oceńcie sami. Park Zakrzówek to malownicze miejsce w Małopolsce z niesamowitą turkusową wodą, którą uwielbiam w moim obiektywie. Agata i Krzysztof cudownie wpasowali się w panujący tam klimat. Zmysłowość i subtelność mieli w każdym geście, który wykonywali zanurzając się głęboko w swoich spojrzeniach. Romantyzm to nie wszystko, co staram się uwiecznić podczas sesji, spontaniczność, szczery uśmiech, ten kuszący oraz ten rozbrajający. Dopiero gdy uwiecznię wszystkie rodzaje uśmiechu, spojrzeń, gestów, mówię do Pary Młodej – mamy to! Tym razem też tak było! Cała gama emocji na zdjęciach jest idealnym dopełnieniem idealnej pamiątki ślubnej, którą Agata i Krzysztof będą oglądali przez lata.

Czy macie już fotografa na swój ślub ? Serdecznie zapraszam do zakładki Kontakt 

Udostępnij wpis: