• photography
  • wedding
  • event
  • photography

  • photography
  • wedding
  • event
  • photography

Dorota i Konrad

Zakochani po uszy...

Piękny ślub w Stalowej Woli

Dorota i Konrad to nie tylko Para Młoda to również rodzice dwójki wspaniałych brzdąców. To niemałe wyzwanie zachować spokój w dniu własnego ślubu zwłaszcza gdy na świecie są już takie dwie małe kruszynki. Dorota i Konrad świetnie sobie radzili, cudownie było patrzeć jak przeżywają ten wyjątkowy dla ich rodziny dzień. Uśmiechnięci, szczęśliwi, zakochani, wzruszeni w ich reportażu szczególnie widać całą gamę pozytywnych emocji. Jeśli myślicie, że rodzice dwójki dzieci są zmęczeni życiem to spójrzcie na nich! Siła, energia, moc i miłość, która kwitnie! Zabawa trwała do rana a oni bladym świtem, jako ostatni zeszli z parkietu. To radość z tego dnia stale ładowała im baterie, zobaczcie sami.

Lokalizacja: Stalowa Wola i okolice

Kościół: Parafia pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli utworzona w 1986 roku.

Wesele: Dwór Galicja https://dworgalicja.pl/

Sesja Plenerowa:

Miejsce 1: Park Dworski w Charzewicach, założony przez rodzinę Lubomirskich w XVIII wieku. Park ukształtowano w stylu romantycznym, co podkreśla rzeczka z mostem i wysepką. Wykonaliśmy tam mini sesję rodzinną ich dwoma małymi cudownymi skarbami.

Miejsce 2: Zamek w Baranowie Sandomierskim – późnorenesansowy zamek, ze względów podobieństwa zwany Małym Wawelem. Siedziba rodu Leszczyńskich została zbudowana według projektu Santi Gucciego w latach 1591-1606. Sesje na Zamku w Baranowie Sandomierskim są pod wieloma względami bardzo atrakcyjne. Zamek, wielki ogród, trawniki, fontanny to idealne miejsca na wykonanie naturalnej sesji plenerowej z ziemi jak i z powietrza.

Miejsce 3: Góry Pieprzowe z widokiem na malowniczy Sandomierz. Najlepszy moment na uchwycenie klimatu zdjęć w tym miejscu, to wschód i zachód słońca.

Dorota i Konrad świetnie czuli się przed obiektywem. Do każdego miejsca potrafili się szubko dostosować. Z uśmiechem i pełnym         zaangażowaniem realizowaliśmy plan sesji. To była świetna zabawa. Wspólnie stworzyliśmy dla nich piękną pamiątkę na całe życie.                      Ta sesja na pewno pozostanie długo w Ich pamięci.

Dorota i Konrad Piękny Ślub w Stalowej Woli

Udostępnij wpis: